PTFR1206B15K0P9
MFR.Part #
PTFR1206B15K0P9
JLCPCB Part #
C351534
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS