HPCR0805F3R90K9
MFR.Part #
HPCR0805F3R90K9
JLCPCB Part #
C365306
Description
-55℃~+125℃ 150V 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS