CSFR2512FR047Q9
MFR.Part #
CSFR2512FR047Q9
JLCPCB Part #
C355144
Description
3W 47mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS