AECR0402F120RK9
MFR.Part #
AECR0402F120RK9
JLCPCB Part #
C352482
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS