HPCR0805F24K9K9
MFR.Part #
HPCR0805F24K9K9
JLCPCB Part #
C365274
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 150V 24.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS