PTFR0805A2K20N9
MFR.Part #
PTFR0805A2K20N9
JLCPCB Part #
C19679751
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 130mW 150V 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS