EWWR0008J900RT9
MFR.Part #
EWWR0008J900RT9
JLCPCB Part #
C349074
Package
Plugin,D9xL31.5mm
Description
-55℃~+155℃ 8W 900Ω Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D9xL31.5mm Through Hole Resistors ROHS