HVLR1529F100KK9
MFR.Part #
HVLR1529F100KK9
JLCPCB Part #
C6576716
Package
插件,D10.5xL152mm
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 15W 48kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D10.5xL152mm Through Hole Resistors ROHS