AECR1206F240KK9
MFR.Part #
AECR1206F240KK9
JLCPCB Part #
C352114
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS