HPCR0805F1R80S9
MFR.Part #
HPCR0805F1R80S9
JLCPCB Part #
C2849059
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS