ECSF2512FR100K9
MFR.Part #
ECSF2512FR100K9
JLCPCB Part #
C349180
Description
0.1mΩ 2W ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS