HVLR1905F2M20K9
MFR.Part #
HVLR1905F2M20K9
JLCPCB Part #
C48603701
Package
Plugin,D6.5xL19mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 2.2MΩ 3.5kV Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D6.5xL19mm Through Hole Resistors ROHS