AECR1206F56K0K9
MFR.Part #
AECR1206F56K0K9
JLCPCB Part #
C352056
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS