RNP100AF1R00K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
RNP100AF1R00K9
JLCPCB Part #
C381400
Package
TO-247-2
Description
140W 1Ω Planar Non-Inductive Power Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS