PTFR0402B11K5P9
MFR.Part #
PTFR0402B11K5P9
JLCPCB Part #
C2693080
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 60mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS