X5043PIZ-2.7A
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X5043PIZ-2.7A
JLCPCB Part #
C1355134
Package
PDIP-8
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2.7V~5.5V 2.92V 200ms Active Low Open Drain Power Supervisor Yes Yes PDIP-8 Supervisor and Reset ICs ROHS