IDT6116SA45TP
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
IDT6116SA45TP
JLCPCB Part #
C20465820
Package
24-PDIP
Description
0℃~+70℃ 16Kbit 2mA 4.5V~5.5V 45ns Parallel Port (Parallel) 24-PDIP SRAM