HI3306JIB/15
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
HI3306JIB/15
JLCPCB Part #
C17513598
Package
SOIC-20
Description
-40℃~+85℃ 0.5LSB 1 15MHz 3V~7.5V 6 Parallel SOIC-20 Analog to Digital Converters (ADC)