DF2238RTF13V
MFR.Part #
DF2238RTF13V
JLCPCB Part #
C1344823
Package
TQFP-100(12x12)
Description
-20℃~+75℃ 10bit 13MHz 16 Bit 16KB 2.2V~3.6V 256KB 72 8bit Built-in FLASH Others TQFP-100(12x12) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS