DF2238RFA13V
MFR.Part #
DF2238RFA13V
JLCPCB Part #
C1344270
Package
QFP-100(14x14)
Description
-20℃~+75℃ 10bit 13MHz 16 Bit 16KB 2.2V~3.6V 256KB 72 8bit Built-in FLASH Others QFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS