RM8N650T2
MFR.Part #
RM8N650T2
JLCPCB Part #
C3290375
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 22nC@10V 3.5V@250uA 4pF 540mΩ@10V 58pF 650V 680pF 80W 8A N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS