RM4N650TI
MFR.Part #
RM4N650TI
JLCPCB Part #
C3290536
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2Ω@10V 10nC@10V 28.5W 280pF@50V 3.5V@250uA 4A 650V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS