RM27P30LDV
MFR.Part #
RM27P30LDV
JLCPCB Part #
C3281383
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 2.5V 27A 30V 30mΩ@10V 40W 930pF@15V TO-252-2 MOSFETs ROHS