RM45P20D3
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM45P20D3
JLCPCB Part #
C3288321
Package
DFN-8-EP(3.3x3.3)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 12mΩ@1.8V 19V 1V@250uA 3.5nF@10V 445pF@10V 45A 55nC@4.5V 80W P-Channel DFN-8-EP(3.3x3.3) MOSFETs ROHS