RSF1A-304-JBW
MFR.Part #
RSF1A-304-JBW
JLCPCB Part #
C17270603
Description
-55℃~+235℃ 1W 300kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS