175-6R2-JTW
MFR.Part #
175-6R2-JTW
JLCPCB Part #
C17264243
Description
-65℃~+350℃ 10W 6.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS