135-201-JBW
MFR.Part #
135-201-JBW
JLCPCB Part #
C17382179
Description
-65℃~+350℃ 200Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS