GP55-95R3-FTW
MFR.Part #
GP55-95R3-FTW
JLCPCB Part #
C17200806
Description
-55℃~+160℃ 250mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS