RSF1A-112-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
RSF1A-112-JBW
JLCPCB Part #
C17354687
Package
Plugin,D3.4xL9mm
Description
-55℃~+235℃ 1.1kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS