175-680-JBW
MFR.Part #
175-680-JBW
JLCPCB Part #
C17597457
Description
-65℃~+350℃ 10W 68Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS