160-1R0-JTW
MFR.Part #
160-1R0-JTW
JLCPCB Part #
C17202995
Description
-65℃~+350℃ 1Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS