GP55-6653-FBW
MFR.Part #
GP55-6653-FBW
JLCPCB Part #
C17180472
Description
-55℃~+160℃ 250mW 665kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS