135-110-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
135-110-JBW
JLCPCB Part #
C17358548
Package
Plugin,D4.8xL12.7mm
Description
-65℃~+350℃ 11Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS