BLU0603-1401-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-1401-BT25W
JLCPCB Part #
C17421589
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS