135-361-JTW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
135-361-JTW
JLCPCB Part #
C17292508
Package
Plugin,D4.8xL12.7mm
Description
-65℃~+350℃ 360Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS