GP55-1152-FBW
MFR.Part #
GP55-1152-FBW
JLCPCB Part #
C17622773
Description
-55℃~+160℃ 11.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS