BLU1206-1372-BT25W
MFR.Part #
BLU1206-1372-BT25W
JLCPCB Part #
C17517505
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS