MG14JT470K
MFR.Part #
MG14JT470K
JLCPCB Part #
C2591812
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 470kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS