160-1R0-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
160-1R0-JBW
JLCPCB Part #
C17581397
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-65℃~+350℃ 1Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS