160-1R2-JTW
MFR.Part #
160-1R2-JTW
JLCPCB Part #
C17449465
Description
-65℃~+350℃ 1.2Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS