RTT06200JTP
MFR.Part #
RTT06200JTP
JLCPCB Part #
C104687
Description
-55℃~+155℃ 150V 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS