LR2512-23R010F4
MFR.Part #
LR2512-23R010F4
JLCPCB Part #
C323803
Description
10mΩ 3W Alloy Resistor SMD ±1% ±25ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS