LR1206-21R040F4
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
LR1206-21R040F4
JLCPCB Part #
C2681030
Package
1206
Description
-55℃~+170℃ 1W 40mΩ ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS