RTT014421FTH
MFR.Part #
RTT014421FTH
JLCPCB Part #
C166192
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.42kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS