RTX051053BDTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTX051053BDTP
JLCPCB Part #
C5141159
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS