LR2512-22R025F4
MFR.Part #
LR2512-22R025F4
JLCPCB Part #
C154678
Description
25mΩ 2W Alloy Resistor SMD ±1% ±25ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS