RTA03-4D200JTP
MFR.Part #
RTA03-4D200JTP
JLCPCB Part #
C102653
Description
20Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS