QX2304L36F
MFR.Part #
QX2304L36F
JLCPCB Part #
C219042
Package
SOT-23-5
Description
-20℃~+85℃@(TA) 1 15uA 3.6V 300kHz 800mA 900mV~3.6V Boost Boost Built-in Yes SOT-23-5 DC-DC Converters ROHS