QX2304L36T
MFR.Part #
QX2304L36T
JLCPCB Part #
C219041
Package
SOT-23
Description
-20℃~+85℃@(TA) 1 15uA 3.6V 300kHz 800mA 900mV~3.6V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-23 DC-DC Converters ROHS