X2-0275A473K7AWLBR
Extended
Manufacturer
QIXING
MFR.Part #
X2-0275A473K7AWLBR
JLCPCB Part #
C5128649
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 250V、275V、305V、310V 47nF X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS